Chronoekonomická analýza leden 2024

Chronoekonomická analýza ledna 2024

Dobrou zprávou pro světovou ekonomiku je pozitivní chronoekonomický impulz patrona obchodníků – Merkura, který se dostává od 2. ledna do přímého běhu a měl by tak urychlit výměnu zboží a informací.

8. až 9. ledna se vytvoří méně příznivý chronom Merkura s Neptunem, který by mohl přinést do přírody i do společnosti děje vedoucí k rozkolísání cen ropy a zemního plynu. Nejsou to dny vhodné pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv.

10. až 19. ledna se projeví pozitivně působící chronomy ( Merkura, Marse a Jupitera ), které mohou rozpohybovat trhy k býčí náladě. Jsou to dny vhodné pro zahajování nových projektů, pro podpisy významných smluv a pro investice do nemovitostí či do konzervativních fondů.

26. až 31. ledna budou dění na světových trzích opět ovlivňovat pozitivně působící chronomy , které působit prorůstově ( panovat by měla býčí nálada ) a ICHE předpokládá růst cen akcií produkujících moderní technologie a růst obchodů s komunikační a s výpočetní technikou. ( Chronomy Venuše a Jupitera, Merkura a Urana ).

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou až do 21. ledna vcelku prorůstové a harmonické. Ani poté by nemělo dojít k nějakým katastrofám, ale děje v zahraničí mohou mít dopad na ekonomikou situaci i u nás. Možné jsou však vypovězení předem domluvených dohod a našemu státu se nemusí podařit dotáhnout slibná jednání k podpisům smluv. Můžeme být také obviňováni Evropskou unií z nedodržování úmluv a může nám vyhrožováno sankcemi.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR