Chronoekonomická analýza srpen 2023

Chronoekonomická analýza srpen 2023

1. – 2. srpna budou dění na světových trzích ovlivňovat protikladně působící chronomy a lze předpokládat volatilní situace. Potíže může mít logistika, doprava a výměna zboží může váznout vzhledem k chronomu Merkura se Saturnem.

6. až 8. srpna ICHE očekává, že investoři a to i drobní mohou být trochu lehkomyslnění a utrácet volný kapitál i za věci luxusní a zbytné ( chronom Slunce a Jupitera či Venuše a Urana ).

9. až 14. srpna přichází pro byznys příjemná kvalita času, kdy mohou být lidé uvolnění, přátelsky komunikující, bavící se a utrácející své peníze, nestojící v investicích u zdi. ( Chronom Slunce a Venuše v sektoru Lva ). Pozitivní impulzy tak mohou dostávat akcie firem vyrábějících ošacení, kosmetiku, šperky a také koncerny produkující masovou zábavu. Chronom Merkura s Jupiterem pak vytváří příznivou kvalitu času pro podpisy významných smluv, pro důležitá obchodní jednání a pro investice do nemovitostí.

15. až 17. srpna lze očekávat větší výkyvy u kurzů akcií některých technologických firem, negativní impulzy lze očekávat u firem podporujících letectví a kosmonautiku, rovněž pak u pojišťoven a zajišťoven či cestovních kanceláří. ( Dramatičtější chronom Slunce s Uranem ).

21. až 23. srpna by mohl chronom Marse s Neptunem světu přinést dramatické děje v přírodě i ve společnosti, které povedou k velkému rozkolísání cen zemního plynu a ropy. Řádit na naší krásné planetě mohou přírodní živly a to zejména živel vodní v různých skupenstvích.

26. – 28. srpna ovlivní dění v přírodě méně příjemný chronom Slunce a Saturna, který může ochladit klima v přírodě i na trzích. Vyloučit nelze zemětřesení v přírodě i na trzích…

10., 11., 14. až 16. či 29. a 30. srpna budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena haváriemi v hromadné dopravě, násilnými trestnými činy a loupežemi. Mimo tyto dny by to však pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického vcelku úspěšný měsíc. Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci. Mnout ruce si pravděpodobně budou producenti i prodejci nápojů a ropných produktů či provozovatelé letních festivalů.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR