Horoskop leden 2022

Nejvýznamnější konstelace LEDEN 2022

Nejvýznamnější mundánní konstelací tohoto měsíce ( platnou pro celý svět ) je kvadratura mezi Merkurem, který se zastaví z pohledu geocentrického 14. ledna mezi 10. a 11. stupněm znamení Vodnáře v napůl stupně přesné kvadratuře s Uranem, který s rovněž zastaví mezi 10. a 11. stupněm znamení Býka. Tato napěťová konstelace se projeví na mnoha úrovních. Ve zdravotní sféře bude pravděpodobně stoupat počet úrazů v oblasti kotníků, holení a lýtek ( znamení Vodnáře ) a napilno budou mít v ORL ordinacích, kde zřejmě budou plné čekárny s lidmi postiženými angínami. Na burzách se dají očekávat velké výkyvy u akcií produkujících moderní technologie a pravděpodobně i na trzích s kryptoměnami lze očekávat velké korekce. V přírodě může řádit vzdušný živel – přijít mohou orkány a nelze vyloučit ani výbuchy sopek, očekávat lze v průběhu února i výpadky rozvodných a počítačových sítí, do potíží se může dostat letecká a železniční doprava.

Konstelace specificky ovlivňujících dění v našem státě připomínají horskou dráhu. První lednovou dekádu zabarví spíše negativně kvadratura tranzitujícího Saturna ve znamení Vodnáře k Merkurovi republiky ve znamení Štíra. Díky tomu se může dostat na našem území do potíží doprava a školství. Váznout může výběr daní a naopak růst výdaje státu. Druhou půli ledna pak astrologickou situaci vylepší trigon tranzitujícího Jupitera ve znamení Ryb na Slunce republiky ve znamení Štíra, která naznačuje kroky vládnoucí garnitury pokoušející se oživit naší ekonomiku. Přesto však řada napěťových konstelací naznačuje první potíže vlády a některých ministrů.1. – 3. leden Slunce ve znamení Kozoroha trigon Uran ve znamení Býka - projekty zahájené v tyto dny by měly mít dlouhodobě pozitivní efekt.

9. – 12. leden Mars pohybující se znamením Střelce vytvoří kvadraturu s Neptunem ve znamení Ryb. Výsledkem mohou být potíže v dopravě vyvolané vodním živlem v různých skupenstvích. Ve světě může dojít k rozkolísaní cen ropy a ropných derivátů. Nejsou to dny vhodné pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv.

13. až 17. leden – dění u nás bude ovlivňovat řada protikladně působících konstelací, za kterých mohou mnozí lehkovážně utrácet za věci zbytné. Merkur se zastavuje v opozici na Neptuna republiky, což může přinést epidemie infekčních chorob, provalit se mohou další případy korupčního chování významných osobností a opět může na našem území řádit vodní živel v různých skupenstvích – od záplav po závěje sněhu a ž po náledí. Možné jsou i ekologické havárie.

18. až 20. leden Jupiter trigon Slunce republiky, Mars trigon Saturn republiky – vhodné dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv. Parlament může přijmout důležité zákony ku prospěchu většiny obyvatelstva.

29. až 31. leden Slunce pohybující se znamením Vodnáře vytvoří kvadraturu s Uranem, který již léta setrvává ve znamení Býka a v důsledku toho lze očekávat zvýšenou četnost karambolů v mezilidských vztazích i na cestách, technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, do potíží se může dostat letecká i železniční doprava, pravděpodobné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR